پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه شورای مدیران ICT در زنجان

برگزاری جلسه شورای مدیران ICT در زنجان
دیجیتایز شدن مسیرهای فیبر نوری و خطوط تلفن، گام اولیه در راستای اتخاذ تصمیمات بهینه مدیریتی و پاسخگویی الکترونیکی به استعلام حریم ها می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان وحید فرخی، مدیرکل در جلسه شورای مدیران ICT استان گفت: برای پیشرفت فناوری در حوزه داده های مکان محور می بایست مسیرهای فیبر نوری و خطوط تلفن استان به طور کامل دیجیتایز شوند چرا که این موضوع گام نخست برای بهره برداری از آنها در راستای اتخاذ تصمیمات بهینه مدیریتی و پاسخگویی الکترونیکی به استعلام حرائم است.

وی در ادامه بر لزوم پیشتاز بودن دستگاه های زیرمجموعه وزارت ICT در ارائه خدمات الکترونیکی در راستای توسعه دولت الکترونیک تأکید کرد.

در این جلسه همچنین مسائل مربوط به مدیریت شعب پست بانک در خصوص قطعی ارتباط چند باجه پست بانک روستایی و نیز عدم به کارگیری نام و نشان پست بانک در محل باجه و سردرب دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سطح شهرها مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

 همچنین وضعیت پیشرفت پروژه فیبرنوری در قالب  USO ، پروژه SWAP از WLL به 2G ، و قطعی ارتباط در چند روستای استان از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

جلسه شورای مدیران ICT استان زنجان به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور مدیران و نمایندگان اداره کل پست استان، اداره کل ارتباطات زیرساخت استان، مدیریت شعب پست بانک استان، اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمال غرب، و مدیریت منطقه زنجان شرکت مخابرات ایران برگزار شد.

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۳۹۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید