پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسات شورای مدیران ICT در شهرستانها هم برگزار خواهد شد

جلسات شورای مدیران ICT در شهرستانها هم برگزار خواهد شد
جلسه شورای مدیران ICT استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان وحید فرخی، رئیس شورای مدیران ICT استان، اعلام کرد از این پس به اقتضای مسائل شهرستانهای استان، جلسات شورای مدیران ICT در شهرستانها و با حضور مقامات آنها نیز برگزار خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تشکیل جلسات در شهرستانها را با حضور نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، و فرمانداران، هم از لحاظ انعکاس خدمات انجام شده توسط مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و هم از لحاظ مشاهده و استماع مشکلات توسط مدیران از نزدیک را مفید دانست.

جلسات شورای مدیران ICT استان زنجان متشکل از مدیران سازمان های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور مدیران و رؤسای اداره کل پست، اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه، مدیریت شعب پست بانک، اداره ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات منطقه زنجان، سازمان نظام صنفی رایانه ای به صورت ماهیانه برگزار می شود.

در جلسه اخیر شورای مدیران ICT استان طرح پایش ارتباطات روستایی و نیز موضوعات پیرامون دفاتر پیشخوان خدمات دولت، دفاتر ICT روستایی  مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

۱ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۳۴۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید