پرش به محتوای اصلی

اخبار

افزایش پوشش آنتن دهی تلفن همراه در نقاط کور استان زنجان

افزایش پوشش آنتن دهی تلفن همراه در نقاط کور استان زنجان
معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جهت بررسی وضعیت ارتباطی زنجان به این استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان پس از استقبال وحید فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات از حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و هیئت همراه جلسه ای با حضور فرهاد جاویدی رئیس سازمان تنظیم مقررات شمالغرب، همایون دلجویی سرپرست مخابرات منطقه زنجان و مدیران اپراتورها در محل سالن جلسات اداره کل ICT زنجان برگزار شد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با بیان این مطلب که وضعیت ارتباطی در برخی روستاهای استان با مشکلاتی مواجه است افزود : در طرح پایش روستایی تمامی مشکلات و کاستی های ارتباطی در روستاها مشخص شده و با پیگیریهایی که انجام می شود این مشکلات بزودی مرتفع خواهند شد و تمامی روستاها از نسل 2 تلفن همراه بهره-مند خواهند شد.

فرخی افزود با اشاره به انجام پایش روستایی در سطح استان گفت : این طرح در 750 روستای بالای 20 خانوار در حال اجراست که این پایش میدانی با حضور تیم های متعدد در حال اجرا بوده و باید تمامی اطلاعات روستاها شناسایی و برای جمع‌بندی و تصمیم‌گیری در اختیار ستاد وزارت قرار گیرد.

مدیر کل ict زنجان با تشریح مشکلات و موانع موجود، از مدیران حاضر در این جلسه خواست با افزایش تعامل و همکاری فی مابین ، به توسعه طرح های ارتباطی در استان کمک کنند.

وحید فرخی با اشاره به ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) ، به بزرگترین اجتماع سوگواران در دسته عزاداری حسینیه اعظم و زینبیه اعظم زنجان اشاره کرد و گفت: طبق سنوات گذشته و با همکاری کلیه اپراتورها بویژه اپراتور همراه ایرانسل که شایسته تقدیر می باشند، در روز هشتم محرم الحرام انشاالله مشکل آنتن دهی در دسته حسینیه نخواهد بود و در بحث ارتباط تلفنی و اینترنت همراه میهمانان وعزاداران مشکلی نخواهیم داشت.

در ادامه حسین فلاح جوشقانی ضمن تقدیر از اقدامات اداره کل ict زنجان در جهت رفع موانع ارتباطی استان افزود:توسعه ارتباطی در زنجان متوازن نیست و بایستی شهرستانهای کمتر توسعه یافته هم از تکنولوژی و فناوری های در دسترس بهره مند شوند و کلیه نقاط حساسی که از پوشش مناسب برخوردار نیستند باید تحت پوشش قرار بگیرند، وی همچنین دستورات لازم جهت رفع مشکلات مردم را به اپراتورها داد.

در پایان سفر یک روزه، رئیس سازمان تنظیم مقررات ، وی بهمراه مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان از پروژه در حال ساخت مجتمع  ict زنجان بازدید کرد.

فرخی گفت:  این پروژه با پیگیری‌ها و تلاشهای جدی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از دی ماه سال 96در زمینی به مساحت 2000متر مربع و زیربنای حدود 6000 متر مربع در 6 طبقه در حال احداث است که مراحل پایانی ساخت این مجتمع در حال اجراست.

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۲۵۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید