پرش به محتوای اصلی

اخبار

استقرار دو سایت اضطراری جهت ارتقاء سرویس دهی در دسته عظیم حسینیه اعظم زنجان

استقرار دو سایت اضطراری جهت ارتقاء سرویس دهی در دسته عظیم حسینیه اعظم زنجان
با پیگیری های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان دوسایت اضطراری جهت افزایش آمادگی برای سرویس دهی بهتر در روز دسته عزاداری نصب و راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان وحید فرخی با اشاره به عظمت دسته حسینیه اعظم و زینبیه اعظم زنجان که تجلی ارادت مردم زنجان به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است گفت: هر ساله عاشقان زیادی از اقصی نقاط کشور عزیزمان در عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی که به‌عنوان دهمین میراث معنوی ایران است، خود را به این عزاداری با شور می رسانند .

وی گفت: توجهات خاصه حضرت سید الشهدا (ع) به این شهر مذهبی است که شهرت و آوازه آن جهانی کرده است و زنجان در روز یوم العباس یکصدا فریاد مظلومیت امام حسین (ع) را به گوش جهانیان می رساند.

فرخی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان افزود: با عنایت به سفر اخیر حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به استان و پیگیری مصوبات جلسه مبنی بربهبود کیفیت آنتن دهی در ایام عزاداری در استان، از استقرار دو سایت اضطراری جهت افزایش آمادگی برای سرویس دهی مطلوب در روزهای هشتم و یازدهم محرم خبر داد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان اظهار داشت: به همت اداره کل ICT استان این دو سایت همراه اول در محوطه امامزاده سید ابراهیم (ع) و پارکینگ شهرداری در اطراف سبزه میدان نصب می گردد و اقدامات زیر ساختی و فنی جهت نصب و راه اندازی انجام شده است .

وی با اشاره به اینکه سال‌ها است که در این دسته عزاداری صدها هزار نفر از شهروندان و گردشگران مذهبی شرکت می‌کنند و در این روز مردم از اقصی نقاط کشور و حتی بسیاری از کشورهای خارجی برای شرکت در این حرکت عظیم، به شهر زنجان می‌آیند تا به دریای خروشان عزاداران ابا عبدالله الحسین (ع) بپیوندند و مجموعه وزارت ارتباطات تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا اختلالی در ارتباط تلفنی و اینترنتی عزاداران وجود نداشته باشد.

فرخی ضمن تقدیر از تیم فنی و متخصصین همراه اول جهت استقرار و آماده سازی سایتهای اضطراری افزود: مطابق سنوات گذشته شرکت ارتباطات ایرانسل نیز نسبت به ارتقاء کیفیت ارتباط اینترنتی در روز دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان و زینبیه اعظم زنجان اقدام نموده است.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۲۷۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید