پرش به محتوای اصلی

اخبار

59 دستگاه خودپرداز در باجه های پست بانک روستایی استان فعال است

59 دستگاه خودپرداز در باجه های پست بانک روستایی استان فعال است
جلسه شورای مدیران ICT استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان وحید فرخی، مدیر کل در جلسه شورای مدیران ICT استان گزارشی از نحوه واگذاری و محل اعتبارات حمایتی که تا کنون جهت دستگاه های ATM در روستاها انجام شده و نیز روش های حمایتی جدید ممکن برای واگذاری دستگاه های ATM در روستاهای متقاضی ارائه کرد.

وی گفت:طبق آمار واصله از مدیریت شعب پست بانک استان مجموع تعداد خودپردازهای فعال در باجه های روستایی استان 59 دستگاه است که از این تعداد، 16 دستگاه در شهرستان زنجان، 15 دستگاه در شهرستان خدابنده ، 6 دستگاه در شهرستان ابهر ، 2 دستگاه در شهرستان خرمدره ، 5 دستگاه در شهرستان سلطانیه ، 8 دستگاه در شهرستان طارم ، 4 دستگاه در شهرستان ماهنشان ، 3 دستگاه در شهرستان ایجرود به ارائه خدمات بانکی به روستائیان می پردازند.

فرخی افزود: از مجموع 59 دستگاه خودپرداز فعال در باجه های روستایی، 36 دستگاه از محل اعتبارت خدمات عمومی اجباری(USO) وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم، به صورت امانی به باجه های پست بانک روستایی تحویل داده شده است و پست بانک استان آمادگی ارائه تسهیلات با نرخ کارمزد 15 درصد جهت خرید دستگاه ATM توسط سایر باجه های پست بانک روستایی را دارد.

در این جلسه همچنین پیرامون موضوعات طرح پایش ارتباطات روستایی، مشکلات دکل های تلفن همراه در ساختمان های اداری، پروژه ارتقاء سایت های روستایی از WLL به 2G، بحث و گزارش های مربوطه ارائه شد.

در پایان جلسه فرخی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و رئیس شورا، با توجه به حساسیت های موجود نسبت به تشعشعات فرکانسی، بر ساماندهی و یکپارچگی دکل های تلفن همراه اپراتورهای مختلف تأکید کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۲۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید