اخبار

عضو هیات مدیره پست بانک ایران:

پست بانک ایران آماده فروش ارز زیارتی اربعین به زائران عتبات عالیات است

پست بانک ایران آماده فروش ارز زیارتی اربعین به زائران عتبات عالیات است
عضو هیات مدیره پست بانک ایران با اشاره به فعالیت های پست بانک ایران در ایام اربعین حسینی (ع) گفت: برای تسهیل اعزام زائران اربعین حسینی (ع) و براساس مجوز بانک مرکزی، شعب ارزی پست بانک در شهرستان های سوسنگرد، خرمشهر، قصرشیرین، مهران، سقراط اهواز و مرکزی ایلام آماده واگذاری ارز زیارتی به زائران عتبات عالیات هستند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری، محمد حسین مهرانی عضو هیات مدیره پست بانک ایران با اعلام این خبر افزود: همچنین زائرین اربعین حسینی (ع) می توانند با مراجعه به شعب اعلام شده در استان های ایلام، خوزستان و کرمانشاه با ارائه گذرنامه معتبر و کارت ملی حداکثر ۱۰۰ یورو دریافت کنند.
 
عضو هیات مدیره پست بانک ایران با اشاره به زمان اختصاص یافته برای فروش این نوع ارز، تصریح کرد: زائرین اربعین حسینی (ع) تا ۲۵ مهرماه فرصت دارند با مراجعه به شعب ارزی پست بانک، ارز یورو خود را دریافت کنند. 
 
وی افزود: مبنای نرخ ارز یورو اعلام شده برای زائرین، نرخ فروش شروع بازار ثانویه ارز (مندرج در سامانه معاملات الکترونیکی ارز- ETS) بوده که به صورت روزانه از سوی اداره کل معاملات ارزی و روابط کارگزاری بانک مرکزی اعلام می شود که هیچ کارمزدی برای زائرین ندارد.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۴۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید