پرش به محتوای اصلی

اخبار

مشکلات روستاهای شهرستان ایجرود مورد بررسی و پایش قرار گرفت

مشکلات روستاهای شهرستان ایجرود مورد بررسی و پایش قرار گرفت
در سفر دهگردشی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان به شهرستان ایجرود مشکلات ارتباطی روستاها مورد پایش و بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان زنجان، جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان ایجرود و  دهگردشی با حضور وحید فرخی  مدیر کل، سید مرتضی خاتمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود، فرماندار ایجرود و جمعی از مسئولین دستگاه‌های مرتبط در روستا‌های قره درق، گلجه، قره داغ، سراب ، هلیل آباد و نجم الشیخان برگزار شد.

فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه گزارشی از عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارتباطی و فناوری در شهرستان ایجرود ارائه نمود و اشاره به عزم جدی کلیه واحدهای تابعه حوزه ICT در جهت رفع مشکلات این شهرستان و روستاهای آن کرد.

وحید فرخی تحقق رفع مشکلات روستاییان را فعالیت دلسوزانه و جهادی تمامی عوامل دست اندر کار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و افزود: تعاملات بین اپراتورها و ادارات تابعه وزارت متبوع در استان، می تواند در تسریع اجرای تصمیمات مدیریتی اتخاذ شده و رفع مشکلات ارتباطی دارای پوشش ضعیف و فاقد پوشش استان مؤثر باشد.

مدیر کل ICT استان افزود: با توجه به پایش اخیر ارتباطات در روستاهای استان و نقاط مواصلاتی، شاهد تقویت ارتباطات روستایی بوده که می‌تواند بستر مناسبی جهت اجرای کامل دولت الکترونیک در روستاها باشد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به توسعه زیر ساخت‌های ارتباطی در سطح استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر استان زنجان از پهنای باند و زیر ساخت‌های بسیار مناسب جهت ارائه خدمات گسترده به متقاضیان برخوردار است.

وی گفت: با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر سال 98 و لزوم پیگیری وضعیت پوشش آنتن دهی در سراسر استان در شعب اخذ رای این مهم به طور جدی و پیوسته توسط این اداره کل در حال بررسی است و کمیته تخصصی مجموعه وزارت در استان با بهره گیری از امکانات به روز در حال بررسی وضعیت ارتباطی در استان هستند

وحید فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان گفت: شهرستان ایجرود بعنوان یکی از شهرستان های محروم 31 گانه کشور محسوب شده و لزوم توجه بیشتر به این شهرستان و روستاهای آن بایستی مد نظر قرار گیرد.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۱۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید