جزییات خبر

با همکاری سازمان فضایی ایران و بخش خصوصی انجام شد؛

برقراری ارتباط ماهواره ای چهار ایستگاه مرزی هلال احمر و اورژانس

(چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸) ۲۱:۲۴

سازمان فضایی ایران با همکاری داوطلبانه شرکت‌های خصوصی، ارتباط ماهواره ای چهار ایستگاه مرزی سازمان امداد و نجات هلال احمر و مرکز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس کشور مستقر در استان ایلام را برای خدمت رسانی به زائران اربعین برقرار کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فضایی ایران با همکاری شرکت «ایران سولار» برای پایداری شبکه ارتباطی سازمان‌های امدادی و خدمت‌رسان، ارتباط ماهواره‌ای ایستگاه‌های سازمان هلال احمر به عنوان پیشتیبان ارتباط زمینی   در چهار منطقه مرزی بین الملی خسروی، مهران، چذابه و شلمچه مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین ارتباط ماهواره‌ای مرکز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس کشور در نقطه مرزی ایلام توسط شرکت«عصر ارتباطات پارس کار» در حال تامین و بهره برداری است. اقدامات لازم نیز برای برقراری ارتباط خودروهای سیار در اختیار مجموعه های ICT استان‌های مرزی نیز با همکاری این شرکت انجام شده است.
با توجه به استقبال بی نظیر از مراسم پیاده روی اربعین امسال، سازمان فضایی ایران در تلاش است با به کارگیری ظرفیت های موجود فضایی کشور و با همکاری بخش خصوصی، برای ارتباط پایدار دستگاه‌های خدمت رسان در مناطق مرزی و افزایش اطمینان و بهبود کیفیت این ارتباطات گام بردارد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید