جزییات خبر

بازدید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از پژوهشکده رانشگرهای فضایی

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با حضور در پژوهشکده رانشگرهای فضایی از توانمندی‌های فناوری این پژوهشکده بازدید کرد و با متخصصان و محققان آن به گفت و گو پرداخت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی  و امام جمعه تبریز در بازدید از پژوهشکده رانشگرهای فضایی با توانمندی‌های فناوری این پژوهشکده پژوهشگاه فضایی ایران آشنا شد و با متخصصان و محققان این پژوهشکده به گفت و گو پرداخت.

آل هاشم در این بازدید گفت: رمز موفقیت امروز، مرهون توجه به حوزه پژوهش، علم و فناوری و پیوند آن با دانشگاه است.

وی با بیان اینکه کار پژوهشگران پژوهشکده رانشگرهای فضایی قابل تقدیر است، افزود: وجود این دانشمندان جوان مایه افتخار برای کشور و موجب برکت و دلگرمی مردم است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مورد دستیابی به فناوری‌های فضایی، به لزوم خودباوری و ایمان داشتن به توان داخلی تاکید کرد.

امام جمعه تبریز درباره وضعیت علم و فناوری در کشور، گفت: امروز، در کشور ، علم و فناوری رو به قله‌های ارتقاء در حال حرکت است و دشمنان کشور بخاطر دستیابی به این علم هست که در جهان احساس برتری می‌کنند و متخصصان ما باید با تمام توان در توسعه علمی و فناوری کشور بکوشند.

در این بازدید، حسن رضایی حقیقت، رییس پژوهشکده رانشگرهای فضایی، گزارشی از دستاوردهای پژوهشگاه فضایی در حوزه توسعه فناوری فضایی و برنامه‌های آتی این پژوهشکده ارائه کرد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید